Aktualności

KAMERALNE LATO zaprasza na warsztaty filmowe

30 kwietnia 2015
KAMERALNE LATO zaprasza na warsztaty filmowe

Do 8 czerwca 2015 roku czekamy na zgłoszenia do udziału w warsztatach filmowych podczas 8. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato w Radomiu.

Już po raz ósmy KAMERALNE LATO zaprasza osoby chętne do udziału w warsztatach filmowych, skoncentrowanych na realizacji etiud fabularnych pod okiem profesjonalistów. Warsztaty odbywają się z wyjątkowym wsparciem ze strony służb mundurowych, będących partnerami Festiwalu.

Udział w Warsztatach jest bezpłatny. Osoby korzystające z noclegów wpłacają dodatkową opłatę akredytacyjną w wysokości 300,00 PLN brutto, która gwarantuje uczestnikowi zakwaterowanie na preferencyjnych zasadach finansowych podczas trwania warsztatów.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy przesłać lub dostarczyć osobiście dokładnie wypełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY wraz z listem motywacyjnym i pomysłem na scenariusz filmu krótkometrażowego, w nieprzekraczalnym terminie
do dnia 8 czerwca 2015 roku na adres:

Stowarzyszenie "FILMFORUM"
ul. Mińska 25 - bud. 8
03-808 Warszawa
(Soho Factory)

z dopiskiem „KAMERALNE LATO 2015 - WARSZTATY” 

Szczegółowe informacje, formularz i regulamin dostępne na stronie:
www.kameralnelato.pl

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie FILMFORUM
Współorganizatorami: Mazowiecka Komenda Wojewódzka Policji, Instytut KOSMOPOLIS oraz Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej
KAMERALNE LATO objęte jest mecenatem: Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Komentarze - facebook

Komentarze - Filmforum

Zaloguj się, by skomentować
Powrót do listy aktualności Powrót do listy aktualności